Увага! Електронна петиція “Припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок”.

На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію «Припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок».

Петиція №22/004621-еп. Подана 08.09.2015

Дата початку збору підписів: 08.09.2015

Текст електронної петиції:

Я, голова правління Церковної кредитної спілки «Анісія» Сидоровський Володимир Михайлович, звертаюся до Президента з проханням припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок. В той час, коли держава запроваджує додаткові перешкоди в роботі (запровадження РРО, виключення з переліку неприбуткових організацій) та не надає жодної підтримки, кредитні спілки продовжують надавати кредити громадян, в тому числі й малозабезпеченим та переселенцям із зони АТО.»
Прошу Президента:

  1. 1. Скасувати запровадження реєстраторів розрахункових операцій в кредитних спілках.
  2. 2. Забезпечити внесення змін до Податкового кодексу України та включити кредитні спілки до переліку, визначеного п.п. 133.4.1 п..133.4 ст 133 Податкового кодексу України.
  3. 3. Ініціювати внесення змін до Закону України «Про кредитні спілки» в частині надання права фізичним особам – підприємцям, фермерським господарствам, кооперативам та неприбутковим організаціям користуватися послугами кредитних спілок»

УВАГА! Нам необхідно зібрати 25 тисяч підписів!

Для того, щоб петиція, яка стосується питань нашої діяльності, була розглянута Президентом України, нам необхідно зібрати 25 000 підписів.

Звертаємось до всіх вас членів кредитної спілки, усіх небайдужих, приєднатись та поставити свій підпис під цією петицією!

Для того, щоб підтримати петицію необхідно:

  • Зайти на сайт Президента України.
  • У верхньому полі головної сторінки натиснути «Подати петицію».
  • Можливо перейти по посиланню або знайти петицію за допомогою пошуку за назвою петиції “Припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок»
  • Далі необхідно зареєструватись, отримати на адресу своєї електронної пошти право доступу і, скориставшись правом доступу, підтримати петицію.

Не залишайтесь байдужими! Докладено чимало зусиль, сподівались на підтримку депутатів, допомогу держслужбовців, але всі наші спроби виявились марними. Сьогодні наші сподівання привернути до нас увагу Президента України. Голосуйте! Підтримуйте петицію!