Загальні збори учасників кредитної спілки.

Шановний спілчанине!

Кредитна спілка “Злет” (код ЄДРПОУ 24684606) запрошує Вас взяти участь у позачергових загальних зборах членів кредитної спілки, які відбудуться 07 жовтня 2016 року в адміністративному приміщенні Долинської районної ради (1-й поверх, великий зал) за адресою: пр. Незалежності, 5 м. Долина Івано-Франківської області.

Підставою для проведення позачергових зборів є необхідність внесення змін до Статуту кредитної спілки «Злет», передбачених Постановою КМ України від 13 липня 2016 р. № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», ст. 133 Податкового кодексу України та затвердження Статуту кредитної спілки «Злет» у новій редакції (порівняльна таблиця змін у додатку).

У відповідності до п. 2 ст. 14 Закону України «Про кредитні спілки», п/п. 1) п. 8.3 Статуту кредитної спілки «Злет» повноваження щодо затвердження статуту кредитної спілки, внесення до нього змін і доповнень належить до виключної компетенції загальних зборів.

Реєстрація учасників розпочнеться о 17.30 год..

Збори розпочнуть роботу о 18.00 год..

Порядок денний зборів:

  • Затвердження порядку денного загальних зборів членів кредитної спілки «Злет»;
  • Внесення змін до Статуту та затвердження Статуту кредитної спілки «Злет» у новій редакції.

Пропозиції щодо змін та доповнень порядку денного приймаються правлінням кредитної спілки до 01 вересня 2016 року за адресою спілки: вул. Чорновола, 10 м. Долина Івано-Франківської області.

Для реєстрації учасника загальних зборів при собі необхідно мати паспорт.