Висновок ревізійної комісії кредитної спілки «Злет»

Висновок ревізійної комісії кредитної спілки «Злет»

     

 

Ревізійна комісія протягом 2018 року діяла згідно статутних вимог та Положення про ревізійну комісію кредитної спілки “Злет”.

Періодично проводились засідання ревізійної комісії, щоквартально здійснювалась перевірка фінансово-господарської діяльності спілки, члени комісії приймали  участь у засіданнях спостережної ради. Ревізійною комісією регулярно перевірялась робота кредитного комітету та правління, здійснювався контроль за виконанням рішень спостережної ради.

Ревізійна комісія приходить до висновку і зазначає, що спостережна рада і правління оперативно та адекватно реагували на всі виклики та зміни фінансового ринку держави для забезпечення стабільності в роботі спілки.

Як підсумок проведеної роботи ревізійна комісія може відзначити, що правління та спостережна рада спілки належно дотримувались нормативних актів та внутрішніх положень, які регламентують її діяльність, стратегічних напрямків роботи кредитної спілки, визначених рішеннями загальних зборів у попередні роки. Подані фінансові та бухгалтерські дані і звіти відповідають дійсності.

 

 

                   Голова ревізійної комісії                                                       Лисейко  В. О.