Висновок ревізійної комісії кредитної спілки «Злет»

Висновок ревізійної комісії кредитної спілки «Злет»

     

Ревізійна комісія протягом 2014 року діяла згідно статутних вимог та Положення про ревізійну комісію кредитної спілки “Злет”.

Періодично проводились засідання ревізійної комісії, щоквартально здійснювалась перевірка фінансово-господарської діяльності спілки, члени комісії приймали  участь у засіданнях спостережної ради. Ревізійною комісією регулярно перевірялась робота кредитного комітету та правління (за протоколами), здійснювався контроль за виконанням рішень спостережної ради.

Члени ревізійної комісії неодноразово подавали рекомендації спостережній раді при розгляді певних питань, що стосувались вдосконалення роботи спілки.

Ревізійна комісія приходить до висновку і зазначає, що спостережна рада і правління оперативно реагували на всі виклики та зміни фінансового ринку держави для підтримання стабільності в роботі спілки. Свідченням нормальної життєдіяльності кредитної спілки «Злет» є те, що установа навіть на короткий час не припиняла кредитування, виплачувала депозити та здійснені по ним нарахування за першою вимогою вкладника.

Як підсумок проведеної роботи ревізійна комісія може відзначити, що правління та спостережна рада спілки належно дотримувались нормативних актів та внутрішніх положень, які регламентують її діяльність, стратегічних напрямків роботи кредитної спілки, визначених рішеннями загальних зборів у попередні роки. Подані фінансові та бухгалтерські дані і звіти відповідають дійсності.

 

 

                   Голова ревізійної комісії                                                       Дитинко В. О.