Звіт про діяльність Правління кредитної спілки «ЗЛЕТ» за 2012 рік

Протягом 2012 року було проведено 52 засідання правління кредитної спілки «Злет». Переважна більшість питань, які розглядались, пов’язані із вступом та виходом громадян зі спілки, поверненням додаткових пайових внесків, встановленням відсоткових ставок на внески (вклади) членів спілки на депозитні рахунки. Так, за вказаний період до спілки вступило 282 нових члени, добровільно вийшли чи були виведені із членів спілки на підставі рішення загальних зборів – 127 громадян. Загальна кількість членів спілки на кінець 2012 року становила 6766 чоловік.

Однією із головних подій в діяльності спілки у 2012 році стала зміна її юридичної адреси, тобто місцезнаходження основного офісу, який тепер знаходиться за адресою вул. Чорновола, 10 м. Долина Івано-Франківської області. В ньому облаштовані робочі місця для працівників та правління, встановлені шафи для зберігання архіву спілки. У 2012 році відбулося також відкриття ще одного відділення кредитної спілки в м. Долина за адресою вул. Шевченка, 18а. Ці заходи сприяли вдосконаленню роботи кредитної спілки і створили додаткові зручності для своїх учасників та відвідувачів.

Важливим здобутком правління є отримання у листопаді 2012 року нової ліцензії на діяльність кредитної спілки по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Термін дії нової ліцензії становить п’ять років.

Завдяки систематичній щоденній праці правлінню вдалося наростити активи спілки. Вони виросли із 12531,9 тис. грн. до 14435,1 тис. грн.. Спілкою протягом року дотримувалися всі показники її діяльності, що затверджені державним регулятором, і на кінець року вони становили:

Показники якості активів:

Досягнуті у 2012 році результати дозволяють впевнено відзвітувати перед спілчанами про те, що правління і трудовий колектив спілки сумлінно виконують свою роботу, їх робота і в подальшому буде на високому професійному рівні, буде стабільною і, як завжди, направленою на максимально повне задоволення потреб її членів у фінансових послугах.

Голова правління
Новосельський М.М.