Загальні збори учасників кредитної спілки.

 

Шановний спілчанине!

 

  Кредитна   спілка   “Злет”  (код ЄДРПОУ 24684606)  запрошує   Вас   взяти   участь  у позачергових загальних   зборах  членів  кредитної  спілки,   які   відбудуться 07 жовтня 2016  року в адміністративному приміщенні Долинської  районної ради  (1-й поверх, великий зал)  за адресою:      пр.  Незалежності, 5   м. Долина     Івано-Франківської  області. 

          Підставою для проведення позачергових зборів є необхідність внесення змін до Статуту кредитної спілки «Злет», передбачених Постановою КМ України від 13 липня 2016 р. № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», ст. 133 Податкового кодексу України та затвердження Статуту кредитної спілки «Злет» у новій редакції (порівняльна таблиця змін у додатку). 
         У відповідності до п. 2 ст. 14 Закону України «Про кредитні спілки», п/п. 1) п. 8.3 Статуту кредитної спілки «Злет» повноваження щодо затвердження статуту кредитної спілки, внесення до нього змін і доповнень належить до виключної компетенції загальних зборів.

 

Реєстрація учасників розпочнеться о 17.30  год.

Збори розпочнуть роботу о 18.00  год..

 

 Порядок денний зборів:

  1. Затвердження порядку денного загальних зборів членів кредитної спілки «Злет»;
  2. Внесення змін до Статуту та затвердження Статуту кредитної спілки «Злет» у новій редакції.

 

Пропозиції щодо змін та доповнень порядку денного приймаються правлінням кредитної спілки до 01 вересня  2016  року за адресою спілки:  вул. Чорновола, 10  м. Долина Івано-Франківської області.

Для реєстрації учасника загальних зборів при собі необхідно мати паспорт .